Relokacja maszyn

Montaż, instalacja, relokalizacja wtryskarek oraz całych lini przemysłowych.

Specjalizujemy się w przeprowadzkach i relokacji maszyn.


Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem, swoje doświadczenie opieramy na licznych usługach związanych z przemieszczaniem zarówno pojedynczych maszyn, jak i kilkudziesięciu pełnych wtryskowni oraz zakładów produkcyjnych w Polsce, a także za granicą. Wielokrotnie przygotowywaliśmy również wtryskarki do transportu morskiego.
Profesjonalny i nowoczesny sprzęt przystosowany do tego typu przedsięwzięć, znajdujący się w Naszym wyposażeniu, umożliwi przemieszczanie maszyn szybko i sprawnie nawet w najtrudniejszych warunkach.
Doświadczony zespół automatyków gwarantuje wykonanie odłączenia maszyny oraz przygotowanie do transportu w sposób bezpieczny oraz profesjonalny.
W zakresie usług mieści się także sprawne uruchomienie wtryskarki po relokalizacji w docelowym miejscu wskazanym przez klienta.

Zapewniamy szczegółową wycenę planowanej usługi, bazującą na analizie warunków transportu, parametrów przeznaczonych do transportu oraz miejsca wykonywania usługi.
Jednocześnie pragniemy zapewnić, iż posiadamy pełen pakiet szkoleń, uprawnień i zezwoleń predysponujących do wykonywania tego typu prac.

W związku z tym, chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić do korzystania z Naszych usług.