Wtryskarki używane pytania klientów

Wtryskarki używane – najczęściej zadawane pytania

Wtryskarki używane to dobra alternatywa, przede wszystkim zakup takiej wtryskarki nie wiąże się z wielkimi kosztami, z którymi muszą się liczyć szczególnie te firmy, które dopiero otwierająca działalność lub rozwijają zakres usług.
Poszukujący wtryskarek używanych klienci mają wiele pytań i wątpliwości.
Odpowiedzi na te najczęściej zadawane znajdą Państwo poniżej
Czy wtryskarka używana będzie w pełni sprawna i jej usterkowość nie będzie dużo większa od nowej maszyny?
Zakup wtryskarki używanej w naszej firmie jest bezpieczny, klient ma pewność, że maszyna przeszła pełny przegląd, wszelkie zużyte elementy i agregaty zostały odnowione lub wymienione na nowe, a całe urządzenie przeszło niezbędne testy.
Czy nie będąc biegły w temacie wtryskarek używanych uzyskam wsparcie doradcy?
Oczywiście, każdy klient może liczyć na pomoc przy wyborze odpowiedniej maszyny, nasi doradcy podczas nieskrępowanej rozmowy uzyskają niezbędne informacje dotyczące profilu produkcji, oczekiwanej wydajności i tym podobnych danych, na ich podstawie wytypujemy wtryskarki, które najlepiej wypełnią powierzone im zadania.
Czy muszę załatwić transport maszyny we własnym zakresie?
Jeśli Klient nie ma możliwości przetransportowania wtryskarki, chętnie pomożemy. Nasza firma dysponuje odpowiednimi środkami transportu maszyn, a przeszkolony i doświadczony personel bezpiecznie i sprawnie przetransportuje maszynę do klienta.
Czy mogę liczyć na pomoc przy uruchomieniu maszyny?
Jak najbardziej! Zakupując wtryskarkę używaną w firmie EuropNet mają Państwo zapewnioną pomoc przy uruchomieniu maszyny, sprawdzeniu działania i ustawienia jej pracy. Trzeba tylko wcześniej poinformować, że taka usługa będzie potrzebna.
Czy mogę uzyskać pomoc przy przeszkoleniu pracowników, którzy będą pracować na zakupionym sprzęcie?
Na życzenie chętnie przeprowadzimy szkolenie z zakresu eksploatacji wtryskarki. Konieczne jest tylko zasygnalizowanie takie potrzeby, a także umówienie terminu i zakresu szkolenia.
Czy nasza firma może liczyć na wsparcie serwisowe także w przyszłości?
Oczywiście, firma EuropNet świadczy usługi serwisowe, wieloletnie doświadczenie w tym zakresie oraz dostęp do szerokiego spektrum części zamiennych i akcesoriów pozwala sprawnie przeprowadzać przeglądy i naprawy wtryskarek używanych zakupionych w naszej firmie jak i z innych źródeł.
Chętnie odpowiemy na inne pytania i doprecyzujemy już opisane, zapraszamy do kontaktu "wtryskarki używane - kontakt"
Blog
Europnet