Wtryskarki używane pytania klientów

Wtryskarki używane – za i przeciw

Czy wtryskarka przemysłowa musi być droga? Czy wtryskarki używane muszą być słabej jakości? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć
Większość maszyn przemysłowych nie jest tania, wiąże się to głównie z kosztami wytworzenia takich skomplikowanych technicznie maszyn oraz kosztami użytkowania i obsługi.
Bardzo często koszt zakupu maszyn pokrywa większość cześć dostępnych środków, nie sposób tego faktu przeskoczyć.
Koszty zakupu wtryskarki można znacznie ograniczyć wybierając urządzenie z „drugiej ręki” używane wtryskarki są dużo tańsze, jednak z reguły pozbawione są ochrony serwisowej, a źródło ich pochodzenia często bywa nie do ustalenia.
Firma Europnet od niemal 20 lat oferuje wtryskarki używane po bardzo atrakcyjnych cenach, udało się nam osiągnąć niemały sukces dzięki kompleksowej ofercie przygotowanej tak, aby móc konkurować z firmami oferującymi nowe maszyny.
Wtryskarki używane z naszej oferty są maszynami o udokumentowanym pochodzeniu, starannie wyselekcjonowanymi spośród maszyn o najwyższej sprawności technicznej.
Każdy wtryskarka przechodzi szereg testów mających na celu wyeliminowanie usterek technicznych.
Naszym celem jest oferowanie maszyn, które w perspektywie mają szansę na długoletnią bezawaryjną pracę.
Nasi klienci objęcie są szerokim wsparciem serwisowym i doradczym, mogą także liczyć na pomoc w transporcie.
Dostęp do części zamiennych i akcesoriów pozwala naszym serwisantom szybko reagować na wszelkie potrzeby klientów.
Możliwości przeszkolenia przyszłych użytkowników, przygotowanie wtryskarki do pracy i pierwszy rozruch wspólnie z klientem to szczegóły, które podnoszą atrakcyjność oferty wtryskarek używanych i są bardzo doceniane.
Wszystkie wymienione wyżej cechy sprawiają, że oferta wtryskarek używanych przygotowana przez firmę Europnet należy do najlepszych, optymalnych pod względem finansowym i technicznym.
Znajdujemy złoty środek, który doceniają nasi klienci.
Chętnie odpowiemy na inne pytania i doprecyzujemy już opisane, zapraszamy do kontaktu "wtryskarki używane - oferta"
Blog
Europnet