Działalność międzynarodowa firmy Europnet

Dlaczego warto współpracować właśnie z nami

Europnet od wielu już lat działa na ryku maszyn używanych. Specjalizujemy się w sprzedaży wtryskarek używanych. Przez lata, dzięki oferowaniu wysokiej jakości produktów, kompetentnej obsłudze i promocji w sieci oraz poza nią, zdobyliśmy spory segment rynku sprzedaży i skupu wtryskarek przemysłowych. Poszerzyliśmy także znacznie zakres naszej obecności na wielu rynkach Europy.
Zbudowaliśmy sieć przedstawicielstw, magazynów, punktów serwisowych, biur obsługi.
Dzięki europejskiemu zasięgowi nasza firma posiada spore możliwości w zakresie naprawy i serwisu wtryskarek, także tych których produkcja już się zakończyła, a dostęp do części zamiennych, akcesoriów, czy całych podzespołów z tego względu jest mocno utrudniony.
Europnet stale prowadzi skup maszyn, najlepsze jakościowo wtryskarki po pełnej rewitalizacji i przeglądzie kierujemy do sprzedaży, natomiast te bardziej zużyte, które jako całość nie można już z pełną odpowiedzialnością odsprzedać, zostają poddane rozbiórce na czynniki pierwsze, elementy które nie są zużyte zostają wpisane do naszej bazy części zamiennych.
Klient, daj my na to z Hiszpanii, może bez problemu skorzystać z części zamiennych które udało nam się pozyskać na przykład w Niemczech czy Polsce.
Nasz serwis nie traci w ten sposób czasu na poszukiwania odpowiedniego elementu, a dodatkowo transport danej części przebiega bardzo sprawnie dzięki dużej rozbudowanej sekcji transportu.
W ten sposób czas oczekiwania na wznowienie produkcji u klienta także jest ograniczony do minimum.
Jeśli klient dysponuje wtryskarką starszego typu, nie posiada części zamiennych do jej naprawy bądź akcesoriów potrzebnych do jej codziennej eksploatacji, istnieje spore prawdopodobieństwo, że znajdzie je w naszej bazie części zamiennych.
Sieć przedstawicielstw to także wygoda dla klientów oddających maszyny do przeglądu i/lub naprawy pogwarancyjnej.
Klient nie musi martwić się o transport maszyny oraz dostęp do serwisu, gdy wtryskarka trafi do nas, sami martwimy się o jej doprowadzenie do stanu umożliwiającego normalne sprawne i bezpieczne użytkownie, wiemy, gdzie mamy odpowiednie części i specjalistów od danego zagadnienia wymagającego uwagi, wiemy jak bezpiecznie przetransportować całą maszynę jak i części potrzebne do jej naprawy.
Jak Państwo widzą tylko na podstawie tych kilku przykładów widać jakie korzyści daje współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, firmy posiadającej wiele przedstawicielstw skupiającej kadrę o najwyższych umiejętnościach, mogącą korzystać z rozbudowanego zaplecza.
Sieć potęguje nasze zdolności i jakość oferty.
Więcej informacji na temat aktualnej oferty wtryskarek używanych znajdziesz na podstronie "Oferta wtryskarek używanych"
Blog
Europnet