Serwis maszyn
Serwis pogwarancyjny

Serwis pogwarancyjny wtryskarek używanych

Serwis wtryskarek używanych realizowany przez firmę EuropNet jest oparty o sieć naszych zakładów ulokowanych głównie w Polsce i Niemczech. Firma realizuje naprawy i przeglądy w oparciu o dowolny rodzaj umowy, duże firmy z całej Europy najczęściej korzystają z umów długoterminowych. Dzięki nim możemy sprawnie i bez zbędnych formalności reagować na każde nagłe i niezapowiedziane zdarzenie, awarie, a także z góry zaplanowane przeglądy i modernizacje.
Sporym zainteresowaniem cieszą się także usługi realizowane w oparciu o jednorazowe umowy dotyczące przeglądów napraw bądź określonych modernizacji. Z tego typu umów korzystają głównie niewielkie i średnie firmy dysponujące niewielką ilością maszyn, dla których sprawy biurokratyczne i formalne nie są aż tak uciążliwe.
EuropNet jest firmą, która działa całościowo na rynku wtórnym wtryskarek, poza usługami serwisowymi działamy także w obszarze sprzedaży i skupu wtryskarek używanych. Ma to niebagatelny wpływ na nasze zdolności serwisowe, dzięki dużemu obrotowi maszyn mamy dostęp do często trudno dostępnych części i agregatów, które możemy, jeśli stan techniczny na to pozwala, odzyskać z maszyn, które jako całość nie kwalifikują się do sprzedaży.
Klienci muszą mieć świadomość, iż zakupywane części zamienne, choć czasem nie nowe, przechodzą skrupulatne testy, nasi specjaliści stwierdzają czy nadają się do dalszego wykorzystania. Oczywiście klienci mają pełną wiedzę na temat użytych podzespołów.
Rozbudowana sieć zakładów zwiększa obszar i ilość źródeł pozyskania części zamiennych, ogranicza koszty ich pozyskania oraz przyspiesza proces naprawy wtryskarek używanych.
Więcej na temat naszych usług przeczytają Państwo na naszym blogu oraz w zakładce serwis.
Pełen zakres usług serwisowych jest bardzo szeroki zatem jeśli nie mają Państwo pewności co do usterki maszyny najlepiej skontaktować się z naszymi specjalistami.
Spore doświadczenie i obycie z maszynami pozwala niemal zagwarantować pozytywne rozwiązanie problemu
Wszelkie dane kontaktowe znajdą Państwo TU.
Film ukazujący pracę układu zaciskowego wtryskarki używanej Ferromatik Elektra EE75
Więcej informacji o serwisie maszyn znajdziesz na podstronie "serwis wtryskarek" oraz "serwis Europnet" .
Blog
Europnet