Europnet transport maszyn wielkogabarytowych
Usługi transportu maszyn wielkogabarytowych
Transport maszyn
Przemieszczanie maszyn , zarówno na terenie wewnętrznym zakładu, między zakładami, czy też pomiędzy krajami, to spore wyzwanie planistyczne i logistyczne. Potrzeba dużego doświadczenia, technicznego know-how, logistycznej wiedzy oraz pełnej skuteczności w działaniu, aby to przedsięwzięcie wykonać bezpiecznie i na czas.
Tylko spełniając wyżej wymienione kryteria maszyna ma szansę zostać włączona terminowo w proces produkcyjny zakładu.
Jako usługodawca wyspecjalizowany w dziedzinie transportu maszyn oferujemy długoletnie doświadczenie w przenoszeniu pojedynczych maszyn, części i podzespołów, a także całych zakładów na terenie Polski, Niemiec i innych krajów Europy.
EuropNet od niemal 20 lat, zajmuje się transportem wtryskarek dla przemysłu tworzyw sztucznych, jako godny zaufania partner otrzymuje zlecenia również od renomowanych producentów maszyn.
Nie jesteśmy zwyczajnym przedsiębiorstwem transportowym, lecz firmą oferującą kompletny zakres usług, od demontażu przez transport po uruchomienie w nowym miejscu przeznaczenia, oferujemy także wszystkie niezbędne zadania dotyczące przeniesienia maszyny – na przykład rozmontowanie maszyny na podzespoły, często w przypadku dużych maszyn transport zdemontowanych części jest dla naszych klientów ekonomicznie bardziej uzasadniony, w roku 2015 w ten sposób przetransportowaliśmy ponad dwadzieścia maszyn o sile zamykania każdorazowo powyżej 1 000 ton.
Usługi transportowe oferowane przez Europnet:
Rozłączanie hydrauliczne. elektryczne i mechaniczne
Demontaż robotów i urządzeń peryferyjnych
Odpompowywanie płynów roboczych
Zabezpieczenie transportu (również przy przewozie zamorskim w kontenerach)
Załadunek według zaleceń producenta
Transport wraz organizacją pomocy spedytorskiej
Rozładowanie/napełnienie płynami roboczymi
Niwelacja
Przyłączenie robotów, szaf elektrycznych i urządzeń peryferyjnych
Uruchomienie
Więcej informacji o transporcie maszyn znajdziesz na podstronie "transport maszyn".
Blog
Europnet