Europnet dlaczego warto wybrać naszą firmę
Europnet – dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę
EuropNet to przedsiębiorstwo obecne na rynku europejskim od 20 lat, specjalizuje się w międzynarodowym handlu używanymi wtryskarkami oraz przynależnymi do nich urządzeniami peryferyjnymi, akcesoriami i częściami zamiennymi.
Zajmujemy się również transportem maszyn o sile zamykania do 4 500 ton i to zarówno na terenie zakładów, jak i na dłuższych trasach krajowych i międzynarodowych.
Zakres świadczonych przez Europnet usług jest uzupełniony o ofertę serwisu technicznego.
Zakres usług serwisowych obejmuje montaż i uruchomienie maszyn, wykonywanie prac konserwacyjnych, utrzymaniowych i naprawczych, a także przeprowadzanie szkoleń technicznych.
EuropNet współpracuje także z bankami, spółkami leasingowymi, syndykami, wyceniając i opiniując wtryskarki, np. w przypadku likwidacji zakładu.
Jako partner w branży przemysłu obróbki tworzyw sztucznych wraz z naszymi spółkami zależnymi w Aachen i Wrocławiu działamy na europejskim rynku od około dwudziestu lat.
„Stawiamy sobie za cel sprzedaż jedynie sprawdzonego sprzętu. Dzięki temu otrzymają Państwo maszyny gotowe do uruchomienia z gwarancją jakości i serwisem.”
Piotr Kreyczi – prezes przedsiębiorstwa
Nasze przedsiębiorstwo oferuje specjalistyczne usługi obejmujące:
  • Sprzedaż wtryskarek używanych
  • Skup maszyn
  • Transport maszyn wielkogabarytowych
  • Serwis wtryskarek używanych
  • Inne usługi
    Blog
    Europnet